Muzyka

Bohaterowi

Obraz bohaterów jest przybliżony. Możliwe aktualizacje.Molly Hope


„Jeśli natomiast dzieje się coś w poziomie biedy, praktycznie nikogo to nie interesuje. Co z tego, że matka Melisy umarła albo, że Jared ledwie przeżył operacje? Nikogo z wyższego poziomu to nie obchodzi, nikogo oprócz mnie.” 

Jack Flow


„- Och tak, już widzę jak ulubieniec nauczycieli, Jack’uś, biega za dziewczyną z niższego poziomu, bo... co? - Spoglądam uważnie na twarz kolegi. - Bo chce pogadać?
- W zasadzie to też. - Jack wzrusza ramionami. Nasze głowy, oparte o mur są niebezpiecznie blisko. Nie mam pojęcia, kiedy się tak do siebie zbliżyły.
- Masz niepowtarzalną szansę, gadaj.” 

Jamie Swing


„- Chyba?
- Myślę, że wierzę, ale nie oddam za to głowy. - Moja przyjaciółka łapie się za kark. - Moja wiara nie jest taka całkiem czysta, żeby zawierzyć we wszystko.” 

Amelia Vanity


„Amelia owinąwszy z powrotem obie stopy, robi w powietrzu szpagat, nie używając w tym celu nawet rąk. Moim zdaniem piórkowa sukienka nie jest zbyt dobrym strojem na takie wyczyny, ponieważ nasza droga świętoszka świeci swoimi białymi majtkami.” 

Liam Morris„Liam jako jedyny patrzy wciąż na mnie. Skrzywienie w jego oczach jest prawie tak wielkie jak jego powykrzywiana twarz. Łapię jego wzrok i czekamy tak, aż któreś z nas się podda.” 

Cameron Zaid„Zatrzymuje się dopiero przy swoim przyjacielu, Cameronie, z którym rozpoczyna rozmowę.
Spoglądam na twarz Jamie, która patrzy rozmarzonym wzrokiem na blondyna.
- Podoba ci się Cameron? - pytam, a kąciki ust unoszą mi się w lekkim uśmiechu.” 

Adam Flow


„Adam posyła Jade uśmiech, a ta zaczyna go wyzywać od najgorszych. Dwóch bogaczy, którzy przytrzymują moją siostrę wychodzą na środek, a chłopakowi ktoś podaje pasek."

Jade Hope


„Wszyscy są tu przesiąknięci pychą, no prawie wszyscy. Młode pokolenie wyłamuje się trochę z tej zasady, ale jak widać nie Jade.” 

Anne Theresa Church


„- Czasami mam wrażenie, że ktoś do kotleta wrzuci nam potargane fragmenty Biblii, a my się zakrztusimy świętością. W akcie zgonu będzie ‘Przedawkowała Słowo Boże’." 

Ralf Bailey


„-Hej, nowa? - Słyszę głos za moimi plecami.
Obracam się gwałtownie, a moim oczom ukazuje się twarz, na którą mogłabym patrzeć godzinami. W tym miejscu to chyba jedyna ładna rzecz. Chłopak uśmiecha się do mnie delikatnie. Najwidoczniej to też jedyna radosna rzecz w promieniu tysiąca kilometrów.” 

Cersei Swing


„- Będą mi mówić, które książki mam zostawiać. - Cersei prycha na moje stwierdzenie. - Skarbie im i tak nie chciałoby się jej szukać w tej stercie książek.” 

Wujek Molly


„- Młoda damo, czyżbyś stawiała Afekcję nad Absyncję? - pyta wujek. Jego wzrok zawsze mnie mroził. Postanowiłam nie odpowiadać na to pytanie, tylko powiedzieć inną część prawdy.” 

Matka Molly


„Te trzy córki oddały swoje życie w obronie wiary, a ściślej mówiąc matka oddała za to ich życia. W ten sposób moja rodzicielka przekazuje mi informacje, że ona dla wiary również poświęciłaby siebie i mnie, co nie bardzo mi się podoba.” 

Kelly (Doggy I)


„- Ty jesteś wybrana przez Matkę Teresę, ale... ale ja jestem jedną z twoich pomocnic. Też jestem wybrana, może na mniejszą rolę, ale również, a ten medalik pokazuje, że przynależę do ciebie - tłumaczy się Kelly. Miała ciekawy pomysł jak wybrnąć z tej dziwnej sytuacji.” 

Megan (Doggy II)


„- Jade? Słyszałaś Megan, już nie musisz się martwić o swoje miejsce. Molly może i była jakimś zagrożeniem, ale z Jade masz stuprocentową pewność zostania Kapłanką - naśmiewa się Amelia.” 

Jack Flow


 „- Jaka jest twoja wizja nieba? - Jack szturcha mnie w ramię.
- Nie wiem. Niebo, w górze, chmury, brama. Nie wiem w sumie. A twoja? - próbuje coś wybełkotać, ale ledwie mi to wychodzi. Ocieram pot z czoła, w tym niebie jest gorąco jak w piekle.
- Rajska wyspa, gdzie ciągnie się malownicze niebo i można wypocząć od wszelkich trosk.” 

Teraz prawdziwy Jack, tamten to tylko taki żart. :D

Twarzy użyczyli:

Kendra Timmins
 Scott Mechlowicz
Emily Browning
Ashley Benson
Colton Haynes
Dominic Deutscher
Bobby Lockwood
Isabelle Fuhrman
Lindsey Stirling
Kellan Lutz
Geraldine James
Christopher Heyerdahl
Lisa Edelstein
India Eisley
Anna Maria Perez de Tagle
Dylan Sprouse

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz